Ploty Pilecký ecolite Kenox GHC

Boj o postup se blíží, brzo odstartuje jarní sezona divize žen!

Jarní pokračování divizních soutěží žen se blíží a již na začátku května na naše ženy čeká start jarní poloviny soutěže. Čeká na nás velký boj, vytyčený cíl v podobě titulu a s ním spojeného postupu bude velmi těžký. Aktuálně se totiž nacházíme na třetím místě tabulky se třiadvaceti body a před námi jsou s pětadvaceti body dva týmy – rezerva prvoligové Dukly a Slavia Malešice.

Nejtěžší to bude zřejmě s Duklou, která v klíčových okamžicích může využít daleko více hráček než Malešice a také než náš výběr. Velmi důležité tak budou nejen všechny zápasy, ale především ty dva domácí s těmito soupeři, s Malešicemi jsme remizovali, s Duklou bohužel prohráli.

První utkání odehrajeme na domácí půdě s Jestřabí Lhotou, zde jsme na podzim minulého roku rozjeli sérii výher a tyto soupeřky drží se šestnácti body šesté místo v tabulce. Následovat bude zápas v Poděbradech, ty jsou se třinácti body na sedmém místě.

Po volném víkendu, který bude následovat po těchto dvou zápasech z důvodu lichého počtu týmů v soutěži, sehrajeme velké derby s rezervou DFK Bohemians Praha. Jeden z těch papírově snadnějších zápasu s posledními Třebestovicemi pak bude slabý odvar toho, co bude na holky čekat poté – zápas zřejmě o všechno, proti rezervě Dukly.

Snadné zápasy nečekají ani poté, po výletě do Dobrého Pole přivítáme další ligovou rezervu, tentokráte ze vzdálenějšího Liberce. Následně zamíříme do Tuklat, a pokud by se situace v tabulce nezměnila či mírně zlepšila, důležité bude domácí utkání s Malešicemi. Na závěr pak zamíříme na půdu Minervy, kde nás nemusí čekat lehký souboj, pokud bychom stále bojovali o postup výše.

Celkově na domácí půdě, ať už na domácím areálu v Lovosické či na hřišti v Čakovicích, sehrajeme pět domácích zápasů. Dorazte tedy holky podpořit!