Ploty Pilecký ecolite Kenox GHC

Další výhra po velkém obratu na půdě Poděbrad

Oproti domácímu zápasu s Jestřabí Lhotou to měly ženy v Poděbradech daleko těžší. První poločas byl z naší strany opravdu velmi nepovedený, domácí se dostaly po slepených gólech Jehličkové a Kánské do vedení 2:0, které vydrželo až do konce poločasu.

V tom druhém ale na hřiště nastoupila jiná a nažhavené Bohemka, která šla za svým tříbodovým cílem. Nejprve v 52. minutě snížila Dobrevová, o vyrovnání se postarala v 66. minutě Strachotová a na závěr definitivně otočila výsledek svým druhým gólem Dobrevová.

Výhra to byla velmi důležitá, bylo totiž potřeba zareagovat na sobotní výhru Malešic. Situace v tabulce se tedy příliš nezměnila, první místo drží s dvoubodovým náskokem Slavia Malešice, druhá pak je naše Bohemka. Třetí místo drží Dukla se ztrátou čtyř bodů na naší pozici, ale má o jeden zápas k dobru. Větší ztrátu pak mají Tuklaty.

Příští víkend mají ženy volný los, zahrají si až za 14 dní. Odehraje se malé pražské derby proti rezervě DFK Bohemians, hrát se bude v neděli 26. března od 10:30 ve Vestci.

Autor: Michal Kunc

FK Poděbrady - FK Bohemians Praha 2:3 (2:0)

Branky: 34. Jehličková, 36. Kánská - 56. a 76. DObrevová, 66. Strachotová. Rozhodčí: Kubečka. ŽK: 74. Musílková - 88. Hniličková. Diváků: 25.

FK Poděbrady: Znamínková (K) - Musílková, Jeličková, Millerová, Říhová, Fuksová, Piskačová, Píšová, Klozová, Kánská, Hrůzová. (hokejová střídání: Stejskalová, Veselá, Jarešová, Hrabětová, Bartoňková). Trenér: Monika Fuksová.

Bohemians Praha: Šibřinová - Štepánová, Hniličková, Veselá L. (K), Pavlisová, Dobrevová, Harbichová, Vajďáková, Strachotová, Tomášková, Tulachová. (hokejové střídání: Mehičová, Průšová, Poborská). Trenér:  Jan Trousil.