Ploty Pilecký ecolite Kenox GHC

Deset statečných vytěžilo v Liberci alespoň jeden bod.

Ve velmi okleštěné sestavě zamířily ženy na utkání do Liberce, konkrétněji na hřiště v Krásné Studánce. Po vysoké domácí výhře nad Dobrým Polem, která se rodila poměrně lehce, nás nečekal tak jednoznačný zápas.

Do vedení jsme se dostali už v 10. minutě zásluhou zkušené kapitánky Dobrevové, domácí rezervní tým ligového týmu však dokázal vcelku rychle odpovědět a v 18. minutě bylo vyrovnáno. Více branek už nebylo k vidění až do samotného konce zápasu. Remíza nás muže mrzet především v budoucnu, rezerva jiného ligového týmu, Dukly Praha, je totiž stále o dva body před námi. Po zítřejších zápasech můžeme být předstiženi rezervou Malešic, Dukla pak může odskočit na rozdíl pěi bodů.

Další utkání, předposlední na domácí půdě v letošním roce, odehrajeme s Čechií Tuklaty, která má ze sedmi zápasu na svém kontě 12 bodů. Hrát se bude už opět v Čakovicích, termín zápasu je neděle 23. října od 10:30.

Autor: Michal Kunc