Ploty Pilecký ecolite Kenox GHC

Malešické derby bez vítěze

Ke svému předposlednímu podzimnímu zápasu naše holky zamířily do Malešic, kde se s tamní Slavií střetly v rámci 10. kola. S ohledem na pozici tabulky velmi důležitý zápas bylo za cíl jednoznačně vyhrát, ale to se bohužel nestalo.

Do zápasu musel trenér Trousil vyslat opět pouze výběr bez náhradnic. K vidění pak následně po celý zápas nebyl ani jeden gól a první místo po podzimní části se stává spíše nereálným přáním. Pro holky tak bude důležité vyhrát alespoň v posledním zápase za týden, na domácí půdě proti Minervě.

Trio nejlepších je ale stále vyrovnané. Všechny týmy mají devět odehraných zápasů, ale jak první rezerva Dukla, tak druhé Malešice mají o dva body více. Nejblíže k podzimnímu titulu má dle skóre Dukla, které zbývá odehrát zápas s rezervou Liberce. Nicméně pokud Malešice za týden vyhrají na půdě Dobrého Pole, mohou se posunout na první místo (s Duklou vyhrály 2:1).

Zmiňovaný poslední zápas sezony proti Minervě se odehraje za týden, v neděli 6. listopadu, a hrát se bude od 10:00 na umělé trávě našeho hlavního areálu v Lovosické ulici.

Autor: Michal Kunc