Ploty Pilecký ecolite Kenox GHC

Start s příchutí výhry nad Jestřabí Lhotou

Náramný nástup do jarní sezony jsme si připsali již o prvním březnovém víkendu. Na umělé trávě našeho stadionu v Lovosické jsme přivítali Jestřabí Lhotu, kterou jsme porazili 3:0. Mimo tří bodů jsme hned na startu dokázali využít zaváhání rezervy Dukly, která padla 1:3 s Tuklaty.

Výběr trenéra Trousila vstoupil do soutěže náramně, hned v sedmé minutě se trefila Hniličková. Na další gól se čekalo dlouho, konkrétně až do sedmdesáté minuty, v té pojistila vedení Dobrevová. Definitivní ujištění o třech bodech pak třetím gólem zajistila Strachotová.

Situace v tabulce se otočila hned v prvním jarním kole, v sobotu sice Liberec padl s Malešicemi, ale v téže den padla rezerva Dukly s Tuklaty. Pohled na tabulku tak je po výhře nad Jestřabí Lhotou daleko lepší, první Malešice mají 28 bodů, naše holky jsou na druhém místě s 26 body a třetí je rezerva Dukly s 25 body.

Další zápas nás čeká již za týden, v neděli 12. března zamíříme do Poděbrad, kde sehrajeme zápas proti aktuálně šestému týmu tabulky.

FK Bohemians Praha - TJ Sokol Jestřabí Lhota 3:0 (1:0)

Branky: 7. Hniličková, 70. Dobrevová, 86. Strachotová. ŽK: 60. Štěpánová (BOH). Rozhodčí: Tsarev. Diváků: 10. Hráno na UMT - SK Prosek (Lovosická ulice).

Bohemians Praha: Šibřinová - Štěpánová, Hniličková, Veselá, Pavlisová, Dobrevová, Harbichová, Vajďáková, Strachotová, Tulachová, Poborská. (hokejové střídání: Nováková, Mehičová, Průšová, Kobesová). Trenér: Jan Trousil.

Jestřabí Lhota: Koželská - Neradová, Balounová, Špinková, Müllerová, Kotková, Věříšová, Kurešová, Košnerová, Martikánová, Králová. (hokejové střídání: Pelikánová, Pechová, Sklenářová).

Autor: Michal Kunc