Ploty Pilecký ecolite Kenox GHC

Vítězství na závěr podzimu, Tomášková vstřelila čtyři góly!

Ke svému poslednímu zápasu roku 2016 nastoupili tuto neděli ženy, jediný tým reprezentující barvy Bohemians Praha, které hostili v zápase 11. kola divize, skupiny B, Minervu.

Trenér Trousil musel opět využít všechny dostupné hráčky, které alespoň složily celou jedenáctku. V prvním poločase se holkám tolik nedařilo, gólem nejlepší střelkyně týmu Tomáškové se sice dostaly do vedení, jenže o minutu později vyrovnala Kr. Jarolímková. Zajímavá pětiminutovka a celý první poločas měly dobrý konec, Tomášková přidala ve 29. minutě svůj druhý gól zápasu a určila výsledek 2:1.

Ani druhý poločas nebyl lehký, holky zvýšily vedení v 60. minutě gólem Hniličkové, ale na drama zadělala opět Kr. Jarolímková, která v 70. minutě snížila na rozdíl jednoho gólu. Posledních deset minut zápasu ale bylo v naší moci, Tomášková totiž přidala další dva góly, díky kterým se posunula na druhou příčku střelkyň se třinácti góly.

Jarní polovina sezony bude velmi zajímavá, čelo divizní tabulky je opravdu velmi vyrovnané. Ve vedení je rezerva ligové Dukly společně s Malešicemi, které jsou druhé se stejným počtem bodů (25). Naše holky jsou na třetím místě, odkud ztrácejí 2 body.