Jestřabí Lhota
TJ Sokol Jestřabí Lhota

Poločas 1:0

12. kolo, neděle 5. března 2017, stadion Lovosická 559, Praha 9
Rozhodčí:   Alexej Tsarev , Martin Štěpán (N) , Aleš Krupka (N) | Počet diváků:  10

zápasy

Náramný nástup do jarní sezony jsme si připsali již o prvním březnovém víkendu. Na umělé trávě našeho stadionu v Lovosické jsme přivítali Jestřabí Lhotu, kterou jsme porazili 3:0. Mimo tří bodů jsme hned na startu dokázali využít zaváhání rezervy Dukly, která padla 1:3 s Tuklaty.

Výběr trenéra Trousila vstoupil do soutěže náramně, hned v sedmé minutě se trefila Hniličková. Na další gól se čekalo dlouho, konkrétně až do sedmdesáté minuty, v té pojistila vedení Dobrevová. Definitivní ujištění o třech bodech pak třetím gólem zajistila Strachotová.

Situace v tabulce se otočila hned v prvním jarním kole, v sobotu sice Liberec padl s Malešicemi, ale v téže den padla rezerva Dukly s Tuklaty. Pohled na tabulku tak je po výhře nad Jestřabí Lhotou daleko lepší, první Malešice mají 28 bodů, naše holky jsou na druhém místě s 26 body a třetí je rezerva Dukly s 25 body.

Další zápas nás čeká již za týden, v neděli 12. března zamíříme do Poděbrad, kde sehrajeme zápas proti aktuálně šestému týmu tabulky.

Autor: Michal Kunc

Branky:  7. Barbora Hniličková , 70. Věra Dobrevová , 86. Michaela Strachotová

ŽK:  60. Adéla Štěpánová