FK Bohemia Poděbrady

Bohemians
FK Bohemians Praha

13. kolo, neděle 12. března 2017
Rozhodčí:   Pavel Kubečka , Adéla Jehličková (N) , Daniel Veselý (N) | Počet diváků:  25

zápasy

Oproti domácímu zápasu s Jestřabí Lhotou to měly ženy v Poděbradech daleko těžší. První poločas byl z naší strany opravdu velmi nepovedený, domácí se dostaly po slepených gólech Jehličkové a Kánské do vedení 2:0, které vydrželo až do konce poločasu.

V tom druhém ale na hřiště nastoupila jiná a nažhavené Bohemka, která šla za svým tříbodovým cílem. Nejprve v 52. minutě snížila Dobrevová, o vyrovnání se postarala v 66. minutě Strachotová a na závěr definitivně otočila výsledek svým druhým gólem Dobrevová.

Výhra to byla velmi důležitá, bylo totiž potřeba zareagovat na sobotní výhru Malešic. Situace v tabulce se tedy příliš nezměnila, první místo drží s dvoubodovým náskokem Slavia Malešice, druhá pak je naše Bohemka. Třetí místo drží Dukla se ztrátou čtyř bodů na naší pozici, ale má o jeden zápas k dobru. Větší ztrátu pak mají Tuklaty.

Příští víkend mají ženy volný los, zahrají si až za 14 dní. Odehraje se malé pražské derby proti rezervě DFK Bohemians, hrát se bude v neděli 26. března od 10:30 ve Vestci.

Autor: Michal Kunc

Branky:  52. Věra Dobrevová , 66. Michaela Strachotová , 76. Věra Dobrevová

ŽK:  74. Nela Musílková , 88. Barbora Hniličková