Třebestovice
TJ Sokol Třebestovice

Poločas 6:0

16. kolo, neděle 2. dubna 2017, stadion Čakovice - tráva
Rozhodčí:   Jaroslav Lerch (hl.) , Martin Štěpán (N) , Jan Černý (N) | Počet diváků:  10

zápasy

Jeden z těch lehčích zápasů jarní sezony divize čekal na ženy o prvním dubnovém víkendu. Na stadionu v Čakovicích přivítaly jeden z nejhorších týmů soutěže, Třebestovice totiž zatím nevybojovaly ani jeden bod. Avšak museli jsme si dávat pozor na podcenění soupeře, který jistě neměl co ztratit.

Černý scénář nedopustily, hned ve druhé minutě se prosadila zkušená Dobrevová a to holkám velmi pomohlo. První poločas totiž doslova opanovaly. Druhý gól přidala po deseti minutách kapitánka Veselá, dvě minuty po ní se podruhé v zápase prosadila Dobrevová. Uplynulo dalších pět minut a v 17. minutě to bylo již o čtyři góly, když se prosadila i Tomášková. Drtivý nástup potvrdila Hniličková a po dvaceti minutách hry to bylo o pět gólů. Ani s tímto vedením se holky nespokojily a ve 25. minutě zvýšila na šestigólový rozdíl opět Hniličková.

Do druhého poločasu se tak nastoupilo především z povinnosti, k vidění byl již pouze jeden gól. Třetí dvougólovou střelkyní se stala po čtyřech minutách hry Tomášková. Po zbytek zápasu holky nedopustily inkasování gólu a zdárně dovedly zápas ke konci. Vysokou výhrou si navíc vylepšily skóre.

Příští týden to bude něco daleko jiného, protože nás čeká derby s rezervou prvoligové Dukly, což je náš úhlavní konkurent v boji o postup. Zápas se odehraje na hlavním hřišti proseckého areálu a ve hře je hodně. Soupeřkám musíme za každou cenu oplatit podzimní prohru, pokud bychom vyhráli, nemuseli bychom sledovat další výsledky Dukly a soustředit se pouze na naše zápasy. Situaci v tabulce máme pod svou kontrolou, v tabulce jsme sice až na třetím místě, oproti Dukle a Malešicím však máme jeden zápas k dobru na smazání dvoubodového manka na oba týmy.

Zmiňovaný zápas se odehraje v neděli 9. dubna, výkop zápasu je stanoven na 13:30.

Autor: Michal Kunc

Branky:  2. Věra Dobrevová , 10. Linda Veselá , 12. Věra Dobrevová , 17. Kristýna Tomášková , 20. Barbora Hniličková , 25. Barbora Hniličková , 49. Kristýna Tomášková