Dukla B
FK Dukla Praha B

Poločas 0:1

17. kolo, neděle 9. dubna 2017, stadion Lovosická 559, Praha 9
Rozhodčí:   Petr Kozlík (hl.) , David Takáč (N) , Jakub Havíř (N) | Počet diváků:  25

zápasy

Velmi důležité utkání sehrály ženy proti rezervě prvoligové Dukly. Hrálo se na hlavním hřišti v areálu SK Prosek a soupeřky využily reprezentační pauzy k řádnému posilnění své soupisky. Důkazem pak mohlo být rychlé vedení, když se hned ve třetí minutě prosadila Rychtarová, jedna z ligových posil. V cestě za postupem jsme potřebovali alespoň remízu, což jsme dokázali. Ve druhém poločase vyrovnala Rubešová a utkání skončilo nerozhodně 1:1.

V tabulce to sice na pohled růžově nevypadá, ale vše máme ve své moci. V tabulce jsme na třetím místě a na první Malešice ztrácíme sedm bodů, na druhou Duklu pak body dva. Rezerva Dukly má o zápas více, Malešice dokonce o dva více. Takže pokud bychom ve dvou dohrávaných zápasech vyhráli, ponecháme za sebou Duklu a budeme jeden bod za Malešicemi. A právě proti Malešicím pak odehrajeme zápas o postup, ve kterém budeme potřebovat vyhrát.

Divize žen pokračuje za 14 dní, v sobotu 22. dubna zamíříme do Dobrého Pole, které má na svém kontě pouhé čtyři body. Do tohoto zápasu tak nastoupíme jako jasný favorit.

Autor: Michal Kunc

Branky:  3. Eva Rychtarová , 62. Michaela Rubešová

ŽK:  78. Barbora Hniličková