Bohemians
FK Bohemians Praha

Poločas 1:3

18. kolo, sobota 22. dubna 2017
Rozhodčí:   Luboš Vala (hl.) , Ondřej Lhoták (N) , Martin Štěpán (N) | Počet diváků:  25

zápasy

Zápas na půdě Dobrého Pole měl být jedním z těch lehčích, ale výsledkově tomu tak nebylo a holky musely makat až do konce. Start zápasu byl přitom skvělý, hned v páté minutě jsme se ujali vedení gólem Anety Tulachové. Jenže v 19. minutě vyrovnala Jana Jíchová. Na vyrovnávací gól odpověděla po deseti minutách Věra Dobrevová, kterou ještě v prvním poločase doplnila svým druhým gólem Aneta Tulachová. Ve druhém poločase se holky dostaly do třígólového vedení v 59. minutě po trefě Veroniky Harbichové a vše směřovalo k pohodlnému konci. To se ale nedělo, v 67. minutě se trefila opět domácí Jana Jíchová. Důležitý byl druhý gól Věry Dobrevové z 75. minuty, jelikož devět minut před koncem se prosadila Žaneta Břečková a nebýt našeho pátého gólu, mohlo být zle.

V příštím zápase se utkáme s rezervou ligového Liberce, která je sice naším sousedem v tabulce, ale má o jedenáct bodů méně. O víkendu hrála i rezerva Dukly a vyhrála 4:1 nad Jestřabí Lhotou, Malešice měli tento víkend volný los.

V tabulce se začínají soupeři rovnat v počtu zápasů. Na prvním místě jsou stále Malešice se 37 body a za nimi se stejným počtem zápasů rezerva Dukly s 35 body. Třetí místo patří našim holkám, které mají o zápas méně a bodů 33. Pokud tedy v dohrávce vyhrají a na domácí půdě porazí Malešice, je vše v jejich nohách.

Autor: Michal Kunc

Branky:  5. Aneta Tulachová , 19. Jana Jíchová , 29. Věra Dobrevová , 40. Aneta Tulachová , 59. Veronika Harbichová , 67. Jana Jíchová , 75. Věra Dobrevová , 81. Žaneta Břečková