Bohemians
FK Bohemians Praha

Poločas 2:2

20. kolo, sobota 6. května 2017, stadion Tuklaty - tráva
Rozhodčí:   Vilém Löwe (hl.) , Lukáš Lauber (N) , Martin Štěpán (N) | Počet diváků:  35

zápasy

Předposlední venkovní zápas této sezony odehráli ženy na půdě Tuklat. Po dopolední výhře Malešic bylo velmi důležité bodovat. Jenže stal se opak, velké rozčarování způsobila prohra 2:3, která nás takřka odřízla z boje o první místo. Jedinou dobrou zprávou může být nečekaná ztráta rezervy Dukla, která padla s Poděbrady.

Zápas začal špatně hned na začátku, když se v páté minutě zásluhou Kláry Semerádové dostaly Tuklaty do vedení. Nicméně ženy otočily ve třetí desetiminutovce, nejprve vyrovnala ve 24. minutě Sabina Mehičová a za dalších pět minut otočila Věra Dobrevová. Ještě do poločasu ale bylo opět vyrovnáno, ve 33. minutě určila Iveta Dvořáková poločasový výsledek. Ve druhém poločase byl k vidění pouze jeden gól a bohužel v naší síti. V 68. minutě přidala svým druhý gól domácí Iveta Dvořáková a nepříznivý stav 2:3 z našeho pohledu vydržel až do konce.

Trojice nejlepších týmů se v tabulce srovnala následovně: první Malešice mají 40 bodů, druhá Dukla B má 38 bodů (o zápas více) a naše ženy mají 36 bodů.

Naděje umírá poslední, do konce sezony zbývají dva zápasy a vše se ještě může změnit. I když ženy už nyní nemají situaci ve svých rukách, může se stát cokoli. Hned příští týden nás čeká derby, ve kterém hostíme Malešice, na konci května ještě zamíříme na půdu Minervy (hřiště Votice).

Autor: Michal Kunc

Branky:  5. Klára Semerádová , 24. Sabina Mehičová , 29. Věra Dobrevová , 33. Iveta Dvořáková , 68. Iveta Dvořáková

ŽK:  21. Kristýna Tomášková , 65. Barbora Hniličková , 77. Eva Jenčíková , 84. Michaela Strachotová , 88. Martina Pacovská