Malešice
AFK Slavia Malešice

Poločas 1:1

21. kolo, neděle 14. května 2017, stadion Čakovice - tráva
Rozhodčí:   Pawel Jaroslaw Chustecki (hl.) , David Takáč (N) , Petr Stanka (N) | Počet diváků:  25

zápasy

Zápas o naději na prvenství čekal ženy v neděli. Na domácí půdě v Čakovicích se v pražském derby střeli s lídrem z Malešic. Start do zápasu byl výborný, hned v šesté minutě se prosadila Michaela Strachotová a směřovali jsme za výhrou. Bohužel ještě v prvním poločase dokázala vyrovnat Nikoleta Mernyová a první poločas nerozhodným výsledkem 1:1 skončil.

Ve druhém poločase dlouho nebyl k vidění žádný gól. Dva góly přišly až v závěru a bohužel do naší sítě. Nejprve definitivně otočila skóre Jana Novotná, při následném risku z naší strany zvýšila Arnoštka Prunerová. Zápas skončil výsledkem 1:3.

Tabulka mluví jasně, o titulu je rozhodnuto. Poměrně nečekaně ho rezervě lihové Dukly i našim ženám vyfoukl jiný pražský tým – AFK Slavia Malešice. Ve hře je stále ještě druhé místo a tento boj máme ve své moci, rezervě Dukly už sezona skončila a v tabulce má o dva body více. Naopak naše ženy mají zápas k dobru a v posledním zápase musejí vyhrát na půdě Minervy. Zápas je zatím plánován na neděli 28. května od 14:00 ve Voticích.

Autor: Michal Kunc

Branky:  6. Michaela Strachotová , 29. Nikoleta Mernyová , 85. Jana Novotná , 89. Arnoštka Prunerová

ŽK:  87. Barbora Hniličková